"Agencja Leasingu i Finansów działa na rynku usług finansowych od 2008 roku, od 2012 jako spółka akcyjna."
Agencja Leasingu i Finansów S.A.

O nas.

Spółka została założona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym, w szczególności w branży leasingowej i początkowo działalność firmy skupiała się na pośrednictwie leasingowym.

Przez lata ALiF S.A. umacniała swoją pozycję pośrednika finansowego, skupiając wokół siebie sprawdzonych fachowców i systematycznie poszerzając ofertę o kolejne, atrakcyjne rynkowo produkty, czego zwieńczeniem jest możliwość dystrybuowania produktów zwrotnych (w tym pożyczek z dofinansowaniem unijnym).

Od 2013 roku udzielamy pożyczek unijnych w ramach Inicjatywy JEREMIE a w nowej perspektywie 2014-2020 pożyczek inwestycyjnych i obrotowych.

ALiF S.A. realizuje projekty we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w województwach:

  • małopolskim (Małopolska pożyczka w ramach RPOWM 2014-2020) – pula środków 8 800 000 zł,
  • opolskim (Mała pożyczka inwestycyjna w ramach RPOWO 2014-2020) – pula środków 9 400 000 zł,
  • dolnośląskim (JEREMIE w ramach RPOWD 2007-2013) – zakończono udzielanie pożyczek,
  • mazowieckim (JEREMIE w ramach RPOJWM 2007-2013) – zakończono udzielanie pożyczek.
oraz we współpracy z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. w województwie
  • dolnośląskim (Regionalna Pożyczka Obrotowa) – pula środków 7 000 000 zł.

Obecnie, poza usługami doradztwa oraz pośrednictwa finansowego świadczymy również usługi ubezpieczeniowe. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców działającego na rzecz rozwoju polskich firm. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, jednak dzięki rozbudowanej sieci Partnerów handlowych jesteśmy obecni na terenie całej Polski. Współpracujemy z wybranymi instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół to kompetentni i zaangażowani Doradcy Finansowi, którzy skonstruują ofertę finansowania odpowiednią dla potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy..